O nas

Drodzy podróżnicy,

jeśli należycie do ludzi, którzy szukają bezpiecznego i spokojnego miejsca blisko natury na urlop lub nocleg – będzie nam miło Was gościć. Nie jesteśmy luksusowym kempingiem, ale dołożymy wszelkich starań, żeby nie zabrakło Wam najpotrzebniejszych udogodnień.

To, co nas wyróżnia (i jednocześnie nie wszystkich zadowoli, ale tak już w życiu bywa):

  • cisza nocna po 22  – po tej godzinie zapraszamy pod wiatę ogniskową, gdzie – przy kulturalnej i tradycyjnej atmosferze – gitary grają do późna. Nie tolerujemy barowych wrzasków, bluzgów, disco polo i samowolki.  Jeśli priorytetem jest dobry sen przed wyczerpująca wędrówką – na 3 hektarach na pewno znajdziecie miejsce, gdzie śpiewów spod wiaty nie słychać.
  • codzienne ogniska pod wiatą w sezonie letnim – około 20.00 bajkoopowiadacz snuje legendy dla wszystkich chętnych małych turystów. Po bajce dzieci się rozbiegają i można upiec nad ogniem kiełbaski/tosty itp. To okazja, żeby powymieniać się doświadczeniami z podróży, zawiązać przyjaźnie (wiele naszych gości wraca do nas od lat, niektórzy nawet poznali na TRAMPie swoich partnerów życiowych), byle by nie zagłuszać gitar 😉
  • zakaz puszczania radia – również w dzień. Wierzymy, że prawdziwy odpoczynek wyklucza subiektywnie wybrane rytmy z różnych nadajników. U nas muzyka tylko na żywo. Każdy instrumentalista spod wiaty może się bezpłatnie wykąpać w ciepłej wodzie 🙂
  • gospodarz-złota rączka – jeśli Wasz pojazd/namiot/przyczepa potrzebuje drobnej naprawy (a do sklepu specjalistycznego przecież daleko), dołożymy wszelkich starań, żeby wspomóc Was zasobami warsztatu Majora.
  • unikalne położenie – TRAMP leży nad rzeczką Solinką (idealną na wypoczynek w gorące dni, płytką, więc bezpieczniejszą dla dzieci, które uwielbiają układać z kamieni tamy), blisko od centrum Cisnej, a jednocześnie na uboczu, co zapewnia ciszę, tuż przy torach kolejki wąskotorowej, rzut beretem od czerwonego szlaku na Jasło i Okrąglik. Od 2020 TRAMP powiększył się też o sektor za rzeką – tuż pod lasem, gdzie schronienie znajdą miłośnicy ciszy i cienia.

TRAMP to mała firma rodzinna, założona przez Pawła („Major” – emerytowany oficer WP) i Asię Wierzbickich. Paweł jest rdzennym mieszkańcem Cisnej oraz współzałożycielem Fundacji Tylko Bieszczady, która skupia się na zachowywaniu i propagowaniu lokalnej historii i atrakcji (więcej o fundacji na http://www.tylkobieszczady.pl/ ).

 

Oto i Szefostwo:

most w głębi
Asia i Paweł w Solince, z widokiem na most kolejki wąskotorowej
czapajew
Paweł „Major” Wierzbicki zainteresował się „czapajewem” po spotkaniu turysty, który czapajewem u nas gościł.

Paweł w czasie spaceru po Połoninach Paweł w czasie spaceru po Połoninach

Asia i Piotrek Asia i Piotrek

Kasia i Tomek
Kasia i Tomek

 

rodzina Wierzbickich w pełnym składzie