Cennik

NOCLEGI W POKOJACH /agroturystyka TRAMP/

Ceny zależą od ilości osób w pokoju, wielkości pokoju czy domku z bala, okresu   i długości pobytu i mogą wynosić od 65 do 80 zł od osoby za noc – przy co najmniej 4 dobach noclegowych. Przy szczególnych okresach (festiwale np. Zew się Budzi, Magiczne Bieszczady, Natchnieni Bieszczadem , majówka,  Rzeźnik, 1.07.-31.08..) sylwester czy koncertach K. Myszkowskiego cena może być nieznacznie wyższa do 5 zł., – dot. również pojazdów))
W cenę opłaty za pokój wliczona jest opłata klimatyczna, za samochód – parking mieszkańcy pokoi nie płacą za wyjątkiem ,,szczególnych okresów” (niżej wyjaśnienie)

Doba w pokojach trwa od 14.00 godz. pierwszego dnia do 10.00 ostatniego dnia pobytu.

NOCLEGI NA POLU NAMIOTOWYM TRAMP

Cena za pobyt 1 os. na polu namiotowym to  – 25 zł./1os./noc 

Nie pobieramy opłat za namiot (bez względu na jego wielkość), prysznic (chłodny- nie podgrzewany ), depozyt cennych rzeczy, przyczepę kempingową i pobyt zwierząt. Inne opłaty:

 • Parking na polu namiotowym – 25 zł./sam.kamper/noc – 10 zł./motor/noc/ (np. w czasie festiwalu ZEW SIĘ BUDZI, KONCERTów, Rzeźnik, MB, SDM , majówka. okres 1.07.-31.08.  lub festiwalu Natchnieni Bieszczadem –   cena może być wyższa do 5 zł./sam.mot.os/noc) lub bez możliwości parkowania samochodów na polu namiotowym TRAMP, wtenczas parkowanie odbywa się na zewnętrznych parkingach nie należących do TRAMP i wg stawek obowiązujących na tych parkingach – to jest ,,szczególny okres”
 • przyczepa kempingowa – 0 zł./1noc
 •  dziecko – do 4 lat – 0zł./noc
 • dziecko – od 4 lat do lat 12 – 50%
 • prysznic podgrzewany elektrycznie  dla mieszkańców pola namiotowego – 7zł./os./ .,14 zł./os. dla  osób  z poza pola/dzieci  do lat  12 pod opieką opiekuna  – 50% zniżki/,
 • prysznic podgrzewany elektrycznie-0 zł./osobę grającą  przy ognisku dzień wcześniej (bez przekazywania uprawnień innej osobie)
 • prysznic chłodny- nie podgrzewany 0zł./os./zameldowaną  na polu namiotowym
 • korzystanie w naszej kuchni – 3 zł/h (płatne proporcjonalnie do czasu użytkowania – do skarbonki)
 • podłączenie przyczepy kempingowej, kampera lub namiotu do prądu – namiot tylko  na licznik(przez mechanizm różnicowy dla bezpieczeństwa)  – 25 zł./dobę w tym zużycie prądu do 5 KW wliczone w cenę – w przypadku większego zużycie niż 5 KW /dobę dopłata do każdego KW – 3 zł./1KW  – ilość liczników ograniczona,  w przypadku większej ilości chętnych osób do korzystania z prądu dopuszczamy   inną możliwość podłączenia do prądu -25 zł./dobę – przy zabezpieczeniu dla pobieranej sieci bezpiecznikiem  2 C (co to znaczy zabezpieczenie 2C – tzn. że jednorazowo możemy podłączyć  odbiornik (i) elektryczny(e) o mocy nie większej (łącznie) niż ok. 700-900 W)
 • (podłączenie prądu do namiotu tylko poprzez licznik posiadający mechanizm różnicowy)
 • naładowanie telefonu komórkowego / baterii / kamery (nie akumulatora do roweru czy lodówki) –  w wyznaczonym miejscu – bezpłatnie
 • naładowanie akumulatora do roweru lub podłączenie lodówki (na recepcji) – wg wskazań licznika (5 zł./ KW x ilość KW) nie mniej niż 5 zł./akumulator, lodówka/doba – generalnie 5 zł./dobę
 • nocleg w naszej  przyczepie kempingowej – 35/1os./1noc
 • Na polu namiotowym za nocleg /tylko/ honorujemy kartę euro <26 i kartę krajkroter – 10% zniżki, i kartę dużej rodziny – 5% zniżki
 • opłata klimatyczna -2.00 zł./dobę – od 1.01.2023 r. stawkę ustala Rada Gminy
 • Domek z bala – 6 osobowy – 400zł.- 420/domek/noc – przy co najmniej 4 nocach noclegowych
 • organizacja ogniska uzgodnionego wcześniej (co najmniej 2-3 dni) z obsługą Trampa poza sezonem dla grup zorganizowanych do 15 osób – 200 zł./ognisko (powyżej 15 osób dodatkowo za każdą osobę 5 zł.) , w tym jedna wiązka drewna, dodatkowe wiązki drewna kominkowego – 20.00 zł./1wiązka, w ramach ogniska jest prąd do oświetlenia, zadaszone miejsce do tańczenia o wym. ok. 5×9 m., zadaszone miejsce- wiata  na ognisko, WC i dostęp do umywalek ( w czasie wakacji obsługa TRAMP codziennie organizuje bezpłatne ogniska dla wszystkich naszych Gości od godz. 20.30 – nie ma możliwości wprowadzania z zewnątrz osób lub przyjścia na ognisko nie będąc naszym Gościem – zameldowanym)
 • w okresie wakacji o godz. 19.00 po wcześniejszej porannej informacji (codziennie osobna informacja jak ma być przejazd – cel zabezpieczenie kierowcy) dla dzieci przejazd czapajewem – 0 zł./dziecko/przejazd. Zielona flaga – jest przejazd, żółta flaga- nie ma przejazdu.

Doba na polu namiotowym trwa od godz. 14.00 pierwszego dnia pobytu do godz. 11.00 ostatniego zapłaconego dnia. W/w cennik dotyczy osób będących mieszkańcami – gośćmi na polu namiotowym.

UWAGA!!!

Na polu namiotowym obowiązuje segregacja śmieci – jeżeli ktoś nie chce stosować się do regulaminu pola namiotowego (nie chce segregować śmieci) może wykupić worek na niesegregowane śmieci – koszt niesegregowanych śmieci kosztuje nas wg podpisanej umowy z firmą Transprzęt Sanok na rok 2022   55 zł./120 l worek /

Możliwość noclegów w swoich kamperach /przyczepach kempingowych/czy też w naszych domkach  w agroturystyce TRAMP istnieje cały rok.

Zdjęcie ,,kamperowicza” w jesiennej scenerii  na TRAMPIE.